czwartek, 10 października 2019

TBR - Październik 2019

Dzisiaj chciałabym podzielić się moimi planami czytelniczymi na bieżący miesiąc. Czy coś z tego wyjdzie, zobaczymy.

(Możliwe, że w czasie publikacji tego posta część wymienionych książek została już przeczytana, polecam mnie śledzić na goodreads)

Zapraszam

Mam kilka książek przyniesionych z biblioteki. Przede wszystkim chciałabym kontynuować "Wiedźmina" Andrzej Sapkowskiego - "Miecz przeznaczenia" już czeka i serię "Świat Verity" Victorii Schwab, czyli drugi tom "Mroczny duet".

Zalazłam dwa tomy "Wolfe brothers" Markusa Zusaka (💛) - "Moje tak zwane życie" oraz "Walczący Ruben Wolfe". Jestem na etapie poszukiwań angielskiego wydania trzeciej części - "Getting the Girl", bo wiem, że jak już się za to zabiorę to chcę poznać całość.


Przyniosłam sobie również dwa tomy komiksu "V jak vendetta", a z wypożyczalni dla dorosłych "Chłopca z latawcem" Khaleda Hosseini i "Fałszywy pocałunek" Mary E. Pearson.

Od siostry pożyczyłam "Daisy Jones and the Six" Taylor Jenkins Reid, jestem na 100 stronie, ale ciężko mi to idzie, jak na razie mi się nie podoba i nie mogę się wgryźć, będę próbować.

Jeśli życia mi starczy chciałabym przeczytać "Bibliotekę dusz" i "Mapę dni" Ransoma Riggsa, tę pierwszą już zaczęłam. Niestety miałam sporą przerwę między drugim a trzecim tomem i nie potrafię od nowa odnaleźć się w tym świecie.

A na czytniku, na uczelnię zamierzam zabierać ze sobą "Znikający stopień" Maureen Johnson, kontynuację "Nieodgadnionego", którym zachwyciłam się we wrześniu.

To tyle. Trochę ambitnie, ale zaczęła się szkoła, wykłady, czekanie z powodu odwołanych w środku dnia zajęć, dojazdy, jakoś znajdę czas. Może.

Co zamierzacie czytać w tym miesiącu?


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza